Leden 2014

Books <3

31. ledna 2014 v 18:30 | Nell |  Nezařazeno
Na tento článek jsem se moc těšila a chtěla jsem ho napsat už hrozně moc dlouho. Jsem nehoráznej knihomol a knížky naprosto miluji. Možná tomu bude i nasvědčovat délka tohoto článku. Protože i já mám někdy problém s tím, co si mám půjčit nebo nevím, co mám zrovna teď číst. Tak jsem se rozhodla pro "malou" ukázku knížek, které jsem četla a jejich ohodnocení, no spíše doporučení pro vás, zveřejnila jsem zde jen ty, co se mi líbily nejvíce.

Více v celém článku :)

Fit with HFL

27. ledna 2014 v 17:07 | Anet |  Hubnutí
Ahoj,

dostala jsem nápad, ale jelikož nevím, zda by o něj někdo měl zájem, rozhodla jsem se vás do toho zapojit a zeptat se přímo vás, co si o tom myslíte a zda byste do toho šli taky.
Ráda doma cvičím, ale poslední týdny tomu bohužel moc nedávám. Co kdyby jsme do toho šli společně? Každý týden bych sem hodila odkazy na videa, která by jsme cvičili a společně bychom se tak vydali fitness cestou. Co vy na to? Samozřejmě nepočítejte s tím, že by to byla nějaká složitá videa pro zdatné, právě naopak, hodilo by se to, jak pro začátečníky, tak pro mírně pokročilé. :)
Budu ráda, když se vyjádříte v komentářích svým názorem! :)

AnetMy Wishlist 2014

26. ledna 2014 v 14:35 | Anet |  Nezařazeno
Ahoj všem! :)
Doufám, že si užíváte neděli! Já se hned po dopsání tohoto článků budu muset vrhnout do učení, takže moje neděle bude dneska celkem na nic.
Připravila jsem článek, který asi nemusí zajímat úplně každého. Jelikož mám za nějaký necelý měsíc narozeniny, rozhodla jsem se vám trochu představit, co bych si přála a třeba se u něčeho inspirujete. :)Selena Gomez's Style

25. ledna 2014 v 11:09 | Anet |  Móda
Dnešním článkem bych se ráda zaměřila na styl oblékání americké herečky a zpěvačky Seleny Gomez, kterou určitě všichni moc dobře znáte.
Selena, vzhledem k tomu, že má naprosto úžasnou postavu, si může obléct téměř cokoliv a bude v tom vypadat dobře.


Rubrika Od Vás

24. ledna 2014 v 14:48 | hopefaithlove |  Blog
Na tomto blogu jste si mohli všimnout, že je zde rubrika Od Vás. Tato rubrika je dělaná jen pro Vás. I zde nám můžete posílat své články. Budeme moc rády, když nám budete posílat články se svými zkušenostmi, recenzemi, typy... Články mohou být klidně kratší, budeme rády za jakýkoliv článek od Vás. Trošku nám to tu zpestříte, a proč se nepodělit s ostatními s nějakou svou zkušeností, když nemám vlastní blog? :)
Články posílejte v jakémkoli formátu, jak budete chtít, budeme se snažit je co nejdříve přidat.

Články posílejte na náš email: hopefaithlove@email.cz
Pokud máte nějaké dotazy, ptejte se klidně sem nebo nejlépe na náš ask

Těším se až uvidím Váš článek v naší emailové schránce! Tak šup šup! :D

Team Hope Faith Love
xxx

Pas a šikmé břišní svaly #1

22. ledna 2014 v 21:28 | Nell |  Hubnutí
Rozhodla jsem se napsat první článek s cviky. Tyto články budu přidávat často, ale jen třeba po třech cvicích. Budou očíslovány, tady jako ten první #1, další cviky k tomuto tématu #2 atd... Ostatní adminky to tak taky mohou dělat a budeme navazovat na tyto čísla, aby jste se v tom v rubrice vyznali. Později si můžete vypsat cviky, které se vám budou nejvíce líbit a ty, které posilují části, které chcete.
Hraju volejbal, věnuji se boxu a sem tam sama posiluju, takže mám celkem široký výběr, kde čerpat.

Rozhodla jsem začít s vykrojeným pasem. Co takhle zhodit a posílit ten touček, co se nám tam nahromadil od Vánoc? :D Nechtěl by mít nikdo tvar těla jako přesýpací hodiny?
Tyto cviky posilují šikmé břišní a boční svaly a měly by pomoci s vykrojením pasu a zpevněním. Většina cviků na pas jsou stylem křížené pohyby v pase. Není náhoda, že nejštíhlejší pas měli dříve chlapi, kteří sekali kosou trávu pohybem tak, že měli nohy pevně na zemi a trup se jim točil doleva a doprava.
Jako první část jsem si pro vás připravila cviky jen s posilováním vlastní váhy. Tyto cviky jsou celkem známe a doufám, že je po mém vysvětlení pochopíte.
Tak jdeme na to! )

Challenges

22. ledna 2014 v 19:18 | Anet |  Hubnutí
Ahoj!

Možná, že jste se na facebooku, nebo na jiné stránce setkali s obrázky, které jsou vlastně takové challenges, zaměřené na jednu část těla, kterou posilujete. Děláte třeba dřepy 30 dní a postupně si přidáváte počet, aby to bylo čím dál tím složitější. Pokud rádi cvičíte, nebo chcete zhubnout nějaké to kilo, mám tu pro vás několik takových výzev. Vyberte si podle libosti a přeju, ať se vám dobře cvičí! :)

Omlouvám se za krátký článek, ale bohužel je pololetí, takže není vůbec čas..

Anet

Suchá pokožka

17. ledna 2014 v 15:06 | Nell |  Pleť
Je zima. Nejhorší roční období pro naši pokožku, která dostává často hodně zabrat. Ať už jsou to suché ruce, pokožka nebo popraskané rty. Suchou pokožkou trpím už od narození a v zimě se to vždycky jen zhorší. Rozhodla jsem se vám představit, které produkty používám já a co mi jakž takž pomáhá. :)


Tea Tree Oil

12. ledna 2014 v 17:16 | Nell |  Recenze
Tea Tree olej se vyskytuje snad v každé rodině. Pokud u někoho ne, tak by to měl urychleně napravit! Tea Tree olejíček se používám skoro na všechno, mohli by jste ho používat vnitřně nebo si ho namazat od hlavy k patě a určitě by vám to pomohlo! (:D) Pro mě je tento olejíček naprosto zázračný a má úžasně širokou škálu využití. Všechna využití si můžete přečíst na internetu, kde toho je opravdu spoustu... Stačí zadat do Googlu 'Tea Tree Oil'.
Já se chci s vámi podělit, na co používám Tea Tree já a k čemu mi pomáhá.Studium na střední škole v zahraničí

11. ledna 2014 v 10:41 | Anet |  Nezařazeno
Ahoj všem,

přicházím s článkem, o který jste měly zájem, a to o studiu na střední škole v zahraničí. Já bych chtěla zhruba ve třeťáku na střední odjet studovat na rok nebo půl do Kanady. A protože nikdy není brzo na to, abych si začala zjišťovat, jak to funguje, už asi rok pátrám, hledám různé agentury a střádám informace. Ráda bych se s vámi teď o to podělila. V tomto článku budu tedy psát o roku na střední škole v zahraničí. Shrnula jsem několik bodů, které by vás mohli v případě zájmu o pobyt zajímat.

los angeles


What's in my purse?

10. ledna 2014 v 17:14 | Paulina. |  Nezařazeno
Můj první článek na tomto blogu, kromě get to know me, bude WHAT'S IN MY PURSE? což znamená "co je v mé kabelce?" Ráda koukám na taková videa a tak jsem si řekla, proč o tom nenapsat článek? Doufám, že se vám bude líbit tak, jako mně ty videa.

001. Mobil
Tak to je podle mě jasné, mobil musím mít vždy u sebe a ne, že bych ho měla kvůli internetu,
ale takový ten pocit, že je prostě v bezpečí, doufám, že mě chápete.

002. Sluchátka
Kdykoliv někam jdu, musím sebou mít sluchátka, protože nikdy nevím, jestli třeba nebudu dlouho na něco, nebo na někoho čekat a hudba mě vždy zabaví. A pouštět si to nahlas na ulici, to není nic pro mě. [:D]

003. Klíče
Další, podle mě samozřejmá věc a vždy, když někam jdu, tisíckrát kontroluju, jestli jsem je nezapomněla,
protože když si je náhodou zapomenu a nikdo není doma, tak mě fakt nebaví sedět venku před barákem a čekat,
až se někdo z rodiny uráčí přijít domu. [stalo se vám to taky? mně milionkrát. :D]

get to know me; Anet

9. ledna 2014 v 17:52 | Anet |  Blog
Abych pravdu řekla, tento článek plánuju už pěkně dlouhou dobu, bohužel jsem se k němu zatím nedokopala, až teď. Článek je zaměřen především na mě, abyste se něco málo dověděli a zjistili, kdo pro vás vlastně články na HFL píše. :) Teď se ale tedy vrhněme ke článku.

get to know me; Paulina.

9. ledna 2014 v 17:49 | Paulina. |  Blog
Jelikož Nell a Anet už napsali svůj článek o sobě, tak jsem se rozhodla, že ho napíšu taky, protože nechci být z nás jediná, navíc už jem ho plánovala hodně dlouho, akorát se mi do toho nechtělo tolik, tak jsem to furt odkládala, a odkládala. No, znáte to, ne? Tak jdeme na to!
Pozn. tento článek vezmu spíš jako článek o náhodných faktech o mně, protože moc neumím popisovat sama sebe.

Jmenuju se Pavlína Švarcová, ale nechávám si říkat Pájo, Paulinko, Paulie a je spoustu dalších přezdívek, mezi které, mimochodem, patří i Schwarzkopf. Co ale absolutně nesnáším za oslovení, je Pavla. A zjistila jsem, že nejsem ani zdaleka jediná Pavlína, která to nemá ráda, takže je to pro mě dobré. Je mi 14 let a 27. března budu slavit své 15-té narozeniny. Jak můžete podle datumu vidět, jsem beran a neřekla bych, že to na mě nějak sedí, protože se tak vůbec nechovám. Opravdu neříkám, co přesně si právě myslím a nejsem silná. Vůbec ne. Ale když jsem byla malá, asi na mě to znamení sedělo. Jsem hrozně citlivá, zraní mě každá sebemenší kravina.

Ebay shopping.

8. ledna 2014 v 20:37 | Anet |  Nezařazeno
Ebay určitě všichni znáte, jde o server, kde prodejci z celého světa nabízí všemožné zboží. Najdete tam opravdu téměř všechno a většinou levně. Buy it now a auction - to jsou dva druhy prodeje, se kterými se můžete setkat. Buy it now je klasika - u výrobku je stanovena částka, kterou prostě zaplatíte. Auction je aukce, takže přihazujete peníze. Já mám prozatím zkušenosti jen s první možností, takže na tu se taky zaměřím.


Kliněte na celý článek:)))

What's On My Cell Phone?

8. ledna 2014 v 20:32 | Anet |  Nezařazeno
Nemám nápady psát nějaké články, takže dneska napíšu takový článek, který se třeba někomu bude i hodit. V mobilu mám různé aplikace, takže jsem se rozhodla, proč se s Vámi o ně nepodělit a zároveň je neohodnotit? Připomínám, že všechny aplikace jsou staženy na Play Store a jsou tam zdarma, takže pokud máte Android, nic Vám nestojí v cestě, abyste si je také stáhnuli.


get to know me; Nell

7. ledna 2014 v 21:01 | Nell |  Blog
Jmenuji se Nela Wiedermannová, ale na blogu budu vystupovat pod přezdívkou Nell.
Je mi 15 let a narodila jsem se na podzim roku 1998.
Bydlím v Olomouci a jsem žákyní základní školy v devátém ročníku. Budu se hlásit na dvě gymnázia. A momentálně mám strach a každodenní hrůzu, že se nedostanu.
Hrozně ráda čtu! Když, někam jdu, tak bez knihy nedám ani ránu. Neexistuje den, kdy bych neměla nějakou knížku rozečtenou. Takže vždy, když dočtu knížku, začínám okamžitě číst další. Čtu skoro všechny žánry, hlavní je, že mě baví. Mezi moje nejoblíbenější knihy asi patří Harry Potter, Vampýrská akademie, Hunger Games, Odkaz dračích jezdců (Eragon, Eldest...). Jsem prostě knihomol. Možná bych mohla v blízké době napsat článek o knížkách?:)
Hraji závodně volejbal už čtvrtým rokem. Chodím do boxu, ale to jen tak místo fitka a ne moc často. Celkově miluji jakýkoliv sport. A pokud mám příležitost obout brusle, lyže nebo si v létě zaplavat, okamžitě po ní skočím.
Poslední dobou je další moje zábava sledovat filmy, ne jen jako normálně, to jsem dělala vždycky a na televezi nebo na filmy se dívá snad každý, ale často se dívám na různá hodnocení, recenze filmů, jestli se shoduji s ostatními lidmi v názorech a sleduji různé herce. Mezi moji momentálně nejoblíbenější dvojici patří Jennifer Lawrence a Channing Tatum.
Nemám svoji role model, nerada někoho kopíruji, ale mám pár oblíbených žen.
Ráda poslouchám hudbu a moji nejoblíbenější interpreti jsou: 1D, Little Mix, Miley Cyrus, Rihanna, Katy Perry, Ellie Goulding, Ed Sheeran...
Mým snem pro teď je, dostat se na gympl a poté studovat na prestižní vysoké škole nejlépe v zahraničí. Dál nevím a stále nemám představu, jaké chci mít povolání. Další můj sen je umět perfektně alespoň jeden cizí jazyk.
Hrozně ráda pomáhám lidem a pokud potřebujete s něčím poradit, třeba se nemůžete rozhodnout a potřebovali byste radu od člověka, který vás nezná, tak klidně pište anonymně na náš ask, na email, či facebook. I ostatní holky vám jistě rády pomohou s čímkoliv.
V dalších článcích se budete se mnou seznamovat stále víc, protože nepíšu o ničem, co neznám nebo s tím nemám zkušenosti.


Budu se snažit abyste byli se mnou spokojené a abyste si mě oblíbili.
Pokud jste to dočetli až sem, obdivuji vás, protože to musí být hodně nudné. Děkuji za pozornost a kdybyste měli nějaké otázky, klidně se ptejte.
Nell
xxx
btw. Já vím, ale jinou normální fotku nemám :D


Jillian Michaels

7. ledna 2014 v 19:35 | Anet |  Hubnutí
Zdravím!

Ne každý je spokojený se svojí postavou, a co teprve v době puberty, kdy se naše tělo vyvijí. Někdo měl štěstí a zdědil rychlé spalování, takže se mu tuky ani nestačí uložit. Ti méně šťastní se za vysněnou postavou musejí propracovat. Já Vám dneska představím fitness trenérku, která je známá především pro program nazvaný '30 day Shred', po kterém by měly být výsledky hubnutí opravdu rozeznatelné. Její jméno je Jillian Michaels.

(21) Tumblr

Shopping in London

7. ledna 2014 v 19:30 | Anet |  Móda
Na začátku června jsem byla na 4 dny v Londýně a to by bylo, kdybych nenavštívila nějaký z obchodů, které běžně v ČR nenajdeme. Pojďme si tedy představit alespoň některé z nich. A pokud se do Londýna teprve chystáte, určitě je nezapoměňte navštívit.

♕Ann Chanel♕