Ebay shopping.

8. ledna 2014 v 20:37 | Anet |  Nezařazeno
Ebay určitě všichni znáte, jde o server, kde prodejci z celého světa nabízí všemožné zboží. Najdete tam opravdu téměř všechno a většinou levně. Buy it now a auction - to jsou dva druhy prodeje, se kterými se můžete setkat. Buy it now je klasika - u výrobku je stanovena částka, kterou prostě zaplatíte. Auction je aukce, takže přihazujete peníze. Já mám prozatím zkušenosti jen s první možností, takže na tu se taky zaměřím.


Kliněte na celý článek:)))
Paypal & Ebay Account
Předtím, než si vůbec něco začnete na Ebay vybírat, založte si paypal, který je potřeba pro převedení peněz do cizí země a účet na Ebay. Návod na to, jak založit paypal najdete např zde. Samozřejmě potřebujete k založení vlastnit bankovní účet, takže pokud ho nemáte, můžete si to třeba domluvit s rodiči a založit paypal přes jejich účet. :) Ebay účet si založíte jednoduše, a to tak, že na ebay.com kliknete na odkaz register, který se nachází nahoře vlevo.

Jak nakupovat?
Po založení obou účtů už přichází ta lepší část. Teď si totiž na ebay můžete vybrat jakoukoli věc, kterou si chcete koupit. Když si tedy něco vyberete, kliněte na tlačítko 'buy it now'. Poté se přihlásíte svým ebay účtem a jen potvrdíte platbu přes paypal. Myslím, že je to naprosto jednoduché a zvládnete to.

Poštovné
Hodně lidí se mě už, co se Ebay týče, ptalo na to, jaké se zde platí poštovné. U každého zboží je poštovné jiné, protože si výši poštovného 'vybírá' prodejce. Jaká je výše poštovného u vámi vybraného výrobku zjistíte naprosto jednoduše. Je to napsané přímo u výrobku jako shipping. Někteří prodejci mají poštovné zdarma, nejčastěji z číny a jiných východních zemí.

Top-rated sellers
Abyste měli téměř jistotu, že vám zboží z Ebay přijde, je dobré se koukat, zda má prodejce, u kterého jste daný výrobek našli vysoké hodnocení. Jak to zjistíte, vidíte na obrázku.


Přeju vám příjemné nakupování! :)
Dotazy klidně pište do komentářů, odpovím vám, pokud toho budu schopná :))

Anet
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Verronie Verronie | E-mail | Web | 8. ledna 2014 v 22:33 | Reagovat

Já jsem si objednala krásný kryt na mobil a přišel v pořádku, poštovné bylo zdarma a došlo to myslím ani né za 2 týdny:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama