get to know me; Nell

7. ledna 2014 v 21:01 | Nell |  Blog
Jmenuji se Nela Wiedermannová, ale na blogu budu vystupovat pod přezdívkou Nell.
Je mi 15 let a narodila jsem se na podzim roku 1998.
Bydlím v Olomouci a jsem žákyní základní školy v devátém ročníku. Budu se hlásit na dvě gymnázia. A momentálně mám strach a každodenní hrůzu, že se nedostanu.
Hrozně ráda čtu! Když, někam jdu, tak bez knihy nedám ani ránu. Neexistuje den, kdy bych neměla nějakou knížku rozečtenou. Takže vždy, když dočtu knížku, začínám okamžitě číst další. Čtu skoro všechny žánry, hlavní je, že mě baví. Mezi moje nejoblíbenější knihy asi patří Harry Potter, Vampýrská akademie, Hunger Games, Odkaz dračích jezdců (Eragon, Eldest...). Jsem prostě knihomol. Možná bych mohla v blízké době napsat článek o knížkách?:)
Hraji závodně volejbal už čtvrtým rokem. Chodím do boxu, ale to jen tak místo fitka a ne moc často. Celkově miluji jakýkoliv sport. A pokud mám příležitost obout brusle, lyže nebo si v létě zaplavat, okamžitě po ní skočím.
Poslední dobou je další moje zábava sledovat filmy, ne jen jako normálně, to jsem dělala vždycky a na televezi nebo na filmy se dívá snad každý, ale často se dívám na různá hodnocení, recenze filmů, jestli se shoduji s ostatními lidmi v názorech a sleduji různé herce. Mezi moji momentálně nejoblíbenější dvojici patří Jennifer Lawrence a Channing Tatum.
Nemám svoji role model, nerada někoho kopíruji, ale mám pár oblíbených žen.
Ráda poslouchám hudbu a moji nejoblíbenější interpreti jsou: 1D, Little Mix, Miley Cyrus, Rihanna, Katy Perry, Ellie Goulding, Ed Sheeran...
Mým snem pro teď je, dostat se na gympl a poté studovat na prestižní vysoké škole nejlépe v zahraničí. Dál nevím a stále nemám představu, jaké chci mít povolání. Další můj sen je umět perfektně alespoň jeden cizí jazyk.
Hrozně ráda pomáhám lidem a pokud potřebujete s něčím poradit, třeba se nemůžete rozhodnout a potřebovali byste radu od člověka, který vás nezná, tak klidně pište anonymně na náš ask, na email, či facebook. I ostatní holky vám jistě rády pomohou s čímkoliv.
V dalších článcích se budete se mnou seznamovat stále víc, protože nepíšu o ničem, co neznám nebo s tím nemám zkušenosti.


Budu se snažit abyste byli se mnou spokojené a abyste si mě oblíbili.
Pokud jste to dočetli až sem, obdivuji vás, protože to musí být hodně nudné. Děkuji za pozornost a kdybyste měli nějaké otázky, klidně se ptejte.
Nell
xxx
btw. Já vím, ale jinou normální fotku nemám :D

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama