get to know me; Paulina.

9. ledna 2014 v 17:49 | Paulina. |  Blog
Jelikož Nell a Anet už napsali svůj článek o sobě, tak jsem se rozhodla, že ho napíšu taky, protože nechci být z nás jediná, navíc už jem ho plánovala hodně dlouho, akorát se mi do toho nechtělo tolik, tak jsem to furt odkládala, a odkládala. No, znáte to, ne? Tak jdeme na to!
Pozn. tento článek vezmu spíš jako článek o náhodných faktech o mně, protože moc neumím popisovat sama sebe.

Jmenuju se Pavlína Švarcová, ale nechávám si říkat Pájo, Paulinko, Paulie a je spoustu dalších přezdívek, mezi které, mimochodem, patří i Schwarzkopf. Co ale absolutně nesnáším za oslovení, je Pavla. A zjistila jsem, že nejsem ani zdaleka jediná Pavlína, která to nemá ráda, takže je to pro mě dobré. Je mi 14 let a 27. března budu slavit své 15-té narozeniny. Jak můžete podle datumu vidět, jsem beran a neřekla bych, že to na mě nějak sedí, protože se tak vůbec nechovám. Opravdu neříkám, co přesně si právě myslím a nejsem silná. Vůbec ne. Ale když jsem byla malá, asi na mě to znamení sedělo. Jsem hrozně citlivá, zraní mě každá sebemenší kravina.

Nedokážu být upřímná, málokdy prosazuji svůj názor a celkově se nerada vyjadřuji. Mám podprůměrně malé sebevědomí, nemám vůli něco dokončit a proto se mi nedaří spoustu věcí. Mám poměrně velkou rodinu, do které beru i ty, co tam původně nepatřily. Mám rozvedené rodiče akaždý z nich má partnera, z nichž taťkovo přítelkyně má 3 děti a táta má nás 3 děti, ale dvě už bydlí samostatně a tak jsme doma jen čtyři. U mamky jsem jen já a můj mladší bratr, protože její přítel děti nemá. Narodila jsem se k samým klukům, protože s taťkovo strany má babička s dědou 7 vnuků a mě, jakožto jedinou vnučku.

Absolutně miluju knížky. Jsem hrozný knihomol, ve knížkách bych se mohla válet furt, ale nesnáším, když mi někdo nakazuje, že si mám něco přečíst, když mě to nebaví a proto mám velké problémy ve škole s povinnou četbou. Jednoduše, když mě to nebaví, najdu si cokoliv jen abych se tomu vyhla. Třeba písničky, prostě si je k tomu pusítm a ať se snažím víc číst, nejde to a začnu si zpvíat a pak sama sebe zprdnu, proč jsem si je pustila. Nepochopíte.

Miluju volná trička, volné tepláky, volné ležérní oblečení na doma celkově. Jasně, na ven nosím uzké džíny a všechno možné, ale doma miluju ten pocit, když na sobě mám volné tepláky, mikču a sednu si do křesla s čajem a jen tak relaxuju. Z toho se dostáváme na to, že absolutně miluju čaj a to nejvíc černý s mlékem. YUMMINA! Ale zpátky k volnému oblečení. Miluju prostě ten pocit a ještě víc, když si můžu pujčit bráchovo/tátovo tričko na spaní!
Mám úchylku na laky a lakování nehtů. Mohla bych si každý den lakovat nehty jinou barvou, protože mě to baví, líbí se mi to a sebemenší chybička na nehtu mi hrozně vadí. Stačí když se odloupne malý kousíček laku a už sahám po odlakovači a novém laku. Je to prostě moje úchylka. A taky mám ráda velké šály a kulichy! Momentálně jsem si hrozně oblíbila černou dírkovanou šálu, kterou bych vážně mohla nosit ke všemu.

Miluju One Direction a je mi jedno, jaké jedovaté a hnusné poznámky o nich říkají, já je prostě ráda mám. Ano, občas se kluky z naší třídy, kteří na ně pyskujou, snažím odrazit, ale nemyslím, že bych kvůli 1D nějak ztrácela kamarády. Mám ráda všeobecně kapely, protože mě to baví poslouchat víc, jak jednoho interpreta.

Mám ráda kosmetiku. V DMku a v Rossmannu bych mohla strávit i hodinu a půl, i když si skoro nic nekoupím, protože se extra nějak nemaluju, ale prostě mě baví si prohlížet ty produkty, zkoušet je a všechno možné. Ale jak jsem říkala, moje úchylka na laky se projeví vždy a já většinu z toho času stejně trávím u nich, takže tak.

Tak to je asi vše, co mě momentálně napadá a myslím, že jst eměli tak trcohu šanci mě poznat, ale pokud máte zájem poznat tak praštěného člověka, jako jsem já, můžete se kdykoliv ozvat na můj facebook, nebo twitter!

#Paulina.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama