Jillian Michaels

7. ledna 2014 v 19:35 | Anet |  Hubnutí
Zdravím!

Ne každý je spokojený se svojí postavou, a co teprve v době puberty, kdy se naše tělo vyvijí. Někdo měl štěstí a zdědil rychlé spalování, takže se mu tuky ani nestačí uložit. Ti méně šťastní se za vysněnou postavou musejí propracovat. Já Vám dneska představím fitness trenérku, která je známá především pro program nazvaný '30 day Shred', po kterém by měly být výsledky hubnutí opravdu rozeznatelné. Její jméno je Jillian Michaels.

(21) TumblrUrčitě znáte spousty různých takových trenérů, řeknu Vám ale, Jill je jiná než ostatní. Jde z ní obrovská energie a přesto, že to máte chuť vzdát, jdete dál. Pokud se podíváte na některá videa (např. toto), kde Jillian někoho trénuje, je na něj opravdu přísná a nebojí se na něj zakřičet, aby nepřestával a jel naplno dál ze všech sil.
Teď se ale přesunu k již výše zmíněnému programu 30 Day Shred. Tento program spočívá v tom,že jej cvičíte 30 dní. Jsou celkem tři levely, každý tedy cvičíte 10 dní. Tento program by Vám měl opravdu pomoci zhubnout, nesmíte ale zapomínat na to, že pokud hubnete, ještě důležitější než cvičení je strava!

Do It For Jillian

Takže, pokud přizpůsobíte jídelníček a budete ještě každý den k tomu cvičit, za měsíc se Vám může podařit shodit až 5 kilo (individuální záležitost). :)

30 DAY SHRED
Třetí level jsem nenašla online, takže odkaz je jen ke stažení.

Anet
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Annie Annie | Web | 7. ledna 2014 v 22:07 | Reagovat

Zrovna cvičím 30 day shred a už jsem v 2 levelu...je to však makačka :D...ale výsledky jsou trochu vidět už po tom 1 levlu. :)...a souhlasím Jillian je naprosto úžasná.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama