Shopping in London

7. ledna 2014 v 19:30 | Anet |  Móda
Na začátku června jsem byla na 4 dny v Londýně a to by bylo, kdybych nenavštívila nějaký z obchodů, které běžně v ČR nenajdeme. Pojďme si tedy představit alespoň některé z nich. A pokud se do Londýna teprve chystáte, určitě je nezapoměňte navštívit.

♕Ann Chanel♕Tumblr
FOREVER 21

Prvním storem, který mám na mysli, je obchod s názvem Forever 21. Než jsem jela do Londýna, něco málo jsem o něm slyšela, ale představovala jsem si, že tam bude všechno neskutečně předražené, protože zde nakupují i celebrity jako Selena Gomez nebo Miley Cyrus. Já jsem navštívila Forever 21 přímo na Oxford Street a když jsem viděla, že v něm není právě narváno, začala jsem váhat, jestli tam mám vůbec vkročit, aby to nebyla jen ztráta času. Kdo by ale nechtěl být v obchodě, kde nakupují i celebrity? Řekla bych, že Forever 21, i když má světovou pověst, není nijak zvláštní ani jedinečný obchod. Samozřejmě, když řeknete, že máte kalhoty z Forever 21 zapůsobí na lidi asi víc, než když se budete vychloubat kalhotami z C&A. Já ale na vychloubání opravdu moc nejsem, takže tohle nebudeme brát v potaz. Forever 21 mi přijde jako zcela normální obchod s oblečením. Dokonce mě překvapily ceny, což jsem, jak už jsem zmiňovala, absolutně nečekala. Jelikož jsem ještě ten měsíc vycházela devátou třídu základky, bylo jasné, že se hned podívám po nějakých šatech. Pokud by Vás zajímalo, jaké jsem si vybrala, najdete je zde, nejsou to sice úplně ony, ale jsou jim podobné + já jsem je měla za 18,75 liber. Šaty za ani ne 600? No nekupte to:). Ještě jsem si dovezla džínovou vestu, kterou už jsem dlouho chtěla, v Česku mi ale žádná nepadla do oka, až v Londýně a stála okolo 30-ti liber.

Likes | Tumblr
HOLLISTER


Do tohoto obchodu jsem se těšila snad nejvíc, zároveň pro mě ale byl docela zklamáním. Absolutně nic mě tam nenadchlo a když už se mi náhodou něco zalíbilo, stálo to 60 liber, tak to promiňte, ale tolik peněz za nějaké obyčejné kraťasy opravdu dávat nebudu. Když jsem ale viděla obrázky věcí z Hollisteru na We♥It, všechno se mi neskutečně líbilo, stejně tak, když jsem se koukala na jejich eshop. Nechápala jsem, v čem byl tedy problém. Možná mě rozptylovala od vybírání věcí hlasitá muzika nebo téměř tma v celém obchodě :D. Podle mého názoru se mi také zdál obchod strašně nepřehledný, ale to věc člověka, někomu to třeba může vyhovovat. Z Hollisteru jsem si tedy nakonec neodnesla vůbec nic a řekla jsem si, že se radši podívám třeba v New Yorku, až se tam někdy dostanu :D. Hollister na ulici Regent Street pro mě tedy byl spíše zklamáním, přesto konečně můžu říct, byla jsem tam a až pojedu přístě do Londýna, stejně do něj určitě zavítám.

Primark
PRIMARK

Poslední obchod, který určitě budete znát, je Primark. Je známý především pro své nízké ceny. Navštívila jsem tento obchod přímo na Oxford street a přesto, že bylo teprve něco okolo 11-té hodiny dopoledne, bylo tam neskutečně moc lidí. My na to u nás nejsme moc zvyklí, takže abych řekla pravdu, dost mě to odradilo. Nemáte absolutně žádný klid na vybírání věcí, každý do Vás naráží a ještě jako bonus je tam velká fronta na kabinky. Měla jsem taky málo času, takže jsem si toho bohuže moc nenakoupila. Pokud Primark chcete navštívit přímo na Oxford St., připravte si alespoň 2 hodiny, protože minimálně ty tam strávíte. Jinak nízké ceny tam opravdu jsou + je skvělé, že tam nenajdete jen oblečení, ale i kosmetiku, sladkosti nebo různé doplňky do pokoje.

Navštívily jste některý z těchto obchodů, nebo byste chtěly?
Ve kterých obchodech nakupujete v ČR?

Anet
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Peťa Peťa | 6. září 2014 v 22:01 | Reagovat

Skvělý blog! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama