What's On My Cell Phone?

8. ledna 2014 v 20:32 | Anet |  Nezařazeno
Nemám nápady psát nějaké články, takže dneska napíšu takový článek, který se třeba někomu bude i hodit. V mobilu mám různé aplikace, takže jsem se rozhodla, proč se s Vámi o ně nepodělit a zároveň je neohodnotit? Připomínám, že všechny aplikace jsou staženy na Play Store a jsou tam zdarma, takže pokud máte Android, nic Vám nestojí v cestě, abyste si je také stáhnuli.

Všechny aplikace mám v telefonu rozdělené do složek, takže tady to tak rozdělím taky, aby to bylo co nepřehlednější.

001. Hry

• Hill Climb Racing
Abych řekla pravdu, než jsem si tuto hru stáhla, hrála jsem ji několikrát na mobilech spolužáků atp. Docela mě nadchnula, takže jsem řekla proč ne. Po jejím stažení jsem ale odehrála 2 levely a na další už nemám. Neskutečně se u toho nervuju, takže tuto hru už pro jistotu nezapínám. Jezdíte v ní autem (po nějaké době na motorce) a musíte zdolávat kopce, které na Vás čekají. Možná to zní jednoduše, ale auto se Vám může díky kopcovitému terénu kdykoli převrátit, takže musíte dávat pozor, abyste svému řidiči nezlomili krk.

• Movie Quiz
Jak z názvu vypovídá, jedná se o 'jednoduché' poznávání filmů. Pokaždé máte na výběr ze 4 odpovědí. Tento kvíz mě až tak nebaví, spíš Vám můžu doporučit Celebrity Quiz, který už jsem dohrávala. Poznáváte v něm celebrity a po uhádnutí poloviny celebrit v jednom levelu se dostáváte do dalšího.

• Fruit Ninja
Tato hra je naprosto úžasná a můžu upřímně říct, že mě jenom tak něco nezabaví. Nevím, jak Vám ji popsat, pokud ji neznáte, snad jenom, že Vám po displeji 'přelétává' ovoce a vy jej musíte přeříznout. Je to nenáročná hra, která Vás zabaví klidně i na dlouhé hodiny, pokud nejste zase až tak nároční. Své skóre můžete pořád dokola překonávat a tak se určitě nudit nebudete.

• Temple Run
Tuto hru jsem měla staženou na iPodu, na mobilu ji už tolik nehraju, protože je ten problém, že skóre se Vám načítá mnohem pomaleji než u Apple výrobků. Nevím čím to je, každopádně pokud Vás skóre nijak zvlášť nezajímá, nemusíte se tímto 'problémem' vůbec zaobírat. Jak celá hra funguje nejlíp poznáte, když si ji sami stáhnete. Já jenom řeknu, že mě velice baví a i když už ji tak často nehraju, je jedna z mých nejoblíbenějších.

002. Social

• Facebook
I když se mi zdá, že aplikace Facebooku je pomalejší, než kdybych web otevřela v internetovém prohlížeči, přece jenom ji tam mám. Kdo ne? :)

• Messenger
Dodatek k Facebooku, určitě to není zbytečná věc, mě se kolikrát facebook pomalu načítá, takže do zpráv se rychle dostanu přes tuto aplikaci.

• Instagram
Úžasný program pro sdílení a úpravu fotek. Nemyslím si, že by tu byl někdo, kdo by jej neznal. Původně jsem se k němu zrovna dvakrát neměla, když jsem ale zjistila, jak jej používat, moc jsem si jej oblíbila.

• Instafollow
Díky této aplikaci zjistíte své Instagram unfollowers, vše o svých followers atp. Je to prostě něco jako doplněk k Instagramu. Přiznám se, že Instafollow vůbec nepoužívám. (:D)

• Keek
Natočíte krátké video a hodíte ho na internet, to je Keek. Používám ho spíš jen ke sledování videozpráv celebrit a známých osobností.

003. International

• Tato moje složka obsahuje pouze dvě aplikace a to slovníky. Jeden anglický a jeden německý. Nikdy nevíte, co se může přihodit.

004. Fitness

Moje nejméně otevíraná složka, když už chci totiž cvičit, cvičím podle počítače, mobil k těmto účelům téměř nepoužívám. Mám zde proto jen jednu aplikaci, a to na posilování břicha - Caynax A6W

Poslední aplikace, které nemám zatím ve složkách:
AntiVirus
Svítilna
Wattpad - Aplikace pro čtení povídek (mobilní verze wattpad.com)


Anet
P.S: Nevypsala jsem úplně všechny aplikace, jen ty, které mám na úvodní ploše :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama